Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Dąbrowa

Kolorowy pasek

Sołtysi i rady sołeckie 2011-2015

Składy Rad Sołeckich wsi z terenu Gminy Dąbrowa

wybranych na kadencję 2011-2015

 

Lp.

 

Wieś

Skład Rady Sołeckiej

Sołtys

Zastępca Sołtysa

 

1.

 

Białe Błota

 

1)       Rajmund Zarada

2)       Bogusław Szymkus

3)       Sławomir Karaszewski

4)       Ewa Kołudkiewicz

5)       Adam Wilk

6)       Sławomir Ziemiński

 

 

Rajmund Zarada

 

Bogusław Szymkus

2.

Dąbrowa

1)       Bogusław Teper

2)       Henryk Przybysz

3)       Władysław Domagalski

4)       Monika Kida

5)       Zdzisław Kotlarek

6)       Damian Mikulski

7)       Karol Pryciak

8)       Alicja Teper

9)       Adrianna Zemke

 

Bogusław

Teper

Henryk

Przybysz

3.

Krzekotowo

1)       Maria Łapka

2)       Felicja Halczak

3)       Krystyna Erdmann

4)       Kazimierz Fiuta

5)       Antoni Górny

6)       Jacek Owczarzak

7)       Irena Wenska

 

Maria

Łapka

Felicja

Halczak

4.

Mokre

1)       Jadwiga Bosacka

2)       Lucyna Buzała

3)       Wiesław Gałązka

4)       Grzegorz Nowak

5)       Tadeusz Strzelecki

6)       Urszula Wieczorek

 

Jadwiga Bosacka

Lucyna

Buzała

5.

Mierucin

1)       Ireneusz Kamiński

2)       Mariusz Masiota

3)       Mateusz Komsta

4)       Katarzyna Najkowska

5)       Mikołaj Wojtal

 

Ireneusz Kamiński

Mariusz

Masiota

6.

Mierucinek

1)       Bolesław Szymanek

2)       Żaneta Białek

3)       Lucyna Gilas

4)       Justyna Majka

 

 

Bolesław Szymanek

Żaneta

Białek

7.

Parlin

1)       Edward Sykut

2)       Kamila Mielcarek

3)       Andrzej Cywiński

4)       Anna Muracka

5)       Józef Mikulski

6)       Jolanta Zasadzka

7)       Janusz Zasadzki

 

Edward

Sykut

 

Kamila Mielcarek

 

8.

Parlinek

1)       Aleksander Wójciak

2)       Marta Błaszczak

3)       Wioletta Błaszczak

4)       Kinga Boińska

5)       Janusz Jakubowski

6)       Radosław Kaszuba

7)       Dariusz Krygier

8)       Sylwia Pacholska

9)       Władysław Zieliński

 

Aleksander

Wójciak

 

Marta

Błaszczak

9.

Słaboszewko

1)       Elżbieta Kosicka – Buczek

2)       Dorota Lucius

3)       Agnieszka Kubiak

4)       Marek Szmańda

 

Elżbieta

Kosicka - Buczek

Dorota

Lucius

10.

Słaboszewo

1)       Danuta Biesiada

2)       Artur Szymkus

3)       Anna Bergmann

4)       Kazimierz Kaszowski

 

Danuta

Biesiada

 

Artur

Szymkus

 

11.

Sędowo

1)       Ireneusz Głowacki

2)       Małgorzata Płużyńska

3)       Rafał Baran

4)       Zenon Nowakowski

5)       Jan Zastawny

 

Ireneusz Głowacki

Małgorzata Płużyńska

12.

Sucharzewo

1)       Jan Dębski

2)       Urszula Dębska

3)       Anita Furdal

4)       Dorota Kusz

5)       Anna Niewiadowska

 

Jan

Dębski

 

Urszula

Dębska

 

13.

Szczepankowo

1)       Elżbieta Nowak

2)       Przemysław Witczak

3)       Bartłomiej Chęś

4)       Mariusz Meszyński

 

Elżbieta

Nowak

Przemysław Witczak

14.

Szczepanowo

1)       Paweł Kurek

2)       Lidia Tomaszewska

3)       Anna Brzezicka

4)       Grzegorz  Orzechowski

5)       Karol Osuch

Paweł Kurek

Lidia Tomaszewska

 

Metadane

Źródło informacji:Daniel Grochal
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Daniel Grochal
Data wprowadzenia:2015-02-13 09:41:43
Opublikował:Daniel Grochal
Data publikacji:2015-02-13 09:48:39
Ostatnia zmiana:2015-02-13 09:49:04
Ilość wyświetleń:1728
Urzad Gminy Dabrowa
ul. Kasztanowa 16, 88-306 Dabrowa

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij